May 27, 2024

Dinamo City U-16 shpallet kampione

Kompleksi i Arbanës, tashmë shtëpia e Dinamo City, ka dhënë frytet e para. Skuadra e 16-vjeçarëve, e drejtuar nga trajneri…

Mbyllet 1-0 ndaj Teutës në Durrës

Ndeshja e javës së fundit të kampionatit ka përfunduar me humbjen 1-0 për Dinamo City ndaj Teutës. Gjithçka u vendos…

Humbje me Egnatian, autogol i Behiratçes

Ka përfunduar me rezultatin 0-1 ndeshja mes Dinamo City dhe Egnatias, e vlefshme për javën e 35-të të Superiores. Kjo…

Mehmeti flet para Egnatias

Javën e parafundit të kampionatit të rregullt Dinamo City ndeshet me Egnatian në stadiumin e Elbasanit. Ndeshja luhet të mërkurën,…KLUBITrofetë e Dinamo City


18 TITUJ KAMPION

13 KUPA SHQIPËRIE

2 SUPERKUPA