May 27, 2024

Humbje me Egnatian, autogol i Behiratçes

By Dinamo City May10,2024

Ka përfunduar me rezultatin 0-1 ndeshja mes Dinamo City dhe Egnatias, e vlefshme për javën e 35-të të Superiores.

Kjo ndeshje u vendos nga një autogol i mbrojtësit Behiratçe në minutën e 21-të. Skuadra jonë krijoi disa raste të pastra shënimi, por pa mundur të barazojë.

Dinamo City ndodhet në kuotën e 47 pikëve, ndërsa ndeshja e fundit e kampionatit luhet të shtunën (ora 16:00), kundër Teutës, në stadiumin “Niko Dovana”.

Në ndeshjen me Egnatian, trajneri Mehmeti aktivizoi këtë formacion: Sali, Marku, Hoxha, Behiratçe, Lorran, Qefalija, Gudiabi (Kaçorri), Mija, Denison, Zabërgja, Vila (Meksi).

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *